close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

برش لیزر استیل

برش لیزر استیل

برش لیزر استیل

استیل از آلیاژهای بسیار پر کاربردی میباشد که از ترکیب عناصری همچون آهن و کربن ساخته میشود. البته مقدار کربنی که برای ساخت استیل به کار میرود بسیار پایین است و در حدود ۲ درصد میباشد. روش های زیادی برای برش استیل مانند لیزر، پلاسما و واترجت وجود دارد که در این بین روش برش لیزر استیل از همه پرکاربرد تر میباشد.

در روش برش لیزر استیل خروجی کار بسیار با کیفیت میباشد و سرعت انجام کار نیز بسیار بالاتر است. در روش برش لیزر استیل ابتدا لیزر توسط دستگاه به سطح ورق استیل تایبده میشود و سپس نقطه مورد نظر ذوب میشود. همین ذوب شدن محل برش باعث میشود تا کار بسیار تمیز و بی نقص انجام شود.

استیل مانند برخی فلزات همچون آلومینیوم دارای خاصیت انعطاف پذیری میباشد که همین موضوع حساسیت برش آن را افزایش داده است. در برش لیزر استیل هیچگونه خمیدگی و یا فرو رفتگی در کار ایجاد نمیشود و خروجی بسیار تمیزی را ایجاد میکند.

با برش لیزر استیل میتوانید این فلز را به تعداد دلخواه برش داده و تقسیم کرده و یا حکاکی هایی را بر روی آن انجام داد. تمامی مراحل انجام کار نیز به صورت کاملا کامپیوتری انجام میشود و هیچگونه دخالت دستی در آن وجود ندارد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397ساعت 15:31 توسط س.ر تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 19

دلیل انتخاب برش لیزر استیل

لیزر یکی از تجهیزاتی میباشد که قدرت آن باعث شده تا از آن برای برش هر گونه فلزی استفاده نمود. استیل نیز یکی از فلزاتی میباشد که از طریق لیزر میتوان آنرا برش داد و به قسمت های مختلفی تقسیم نمود. در برش لیزر استیل که بهترین روش نیز میباشد ابتدا ورق استیل بر روی دستگاه قرار میگیرد و با برنامه ای که به کامپیوتر دستگاه داده میشود برش لیزر به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت دست انجام میشود.

هیچ کدام از روش های موجود برای برش استیل مانند برش لیزر استیل مناسب و با کیفیت نیستند و هر کدام از آنها دارای معایبی میباشند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

1. در انواع روش های برش استیل هموراه مشاهده میشود که استیل بعد از برش داده شدن دچار فرورفتگی در بدنه و یا لبه های خود شده که نتیجه کار نازیبایی را پدید می آورد.

2. پلیسه یکی از مشکلات انواع روش های برش استیل میباشد. در روش برش لیزر استیل هیچگونه پلیسه ای ایجاد نمیشود و بسیار تمیز انجام میشود.

3. روش های قدیمی نیازمند صرف زمان بیشتری نسبت به برش لیزر استیل هستند. اگر زمان برای شما از اهیمت زیادی برخوردار است بهتر است این روش را انتخاب کنبد.

4. هزینه برش لیزر استیل نیز پایینتر از سایر روش ها میباشد. اگر قرار باشد تا برش استیل را در تعدا بالا انجام دهید بهتر است از برش لیزر استیل استفاده کنید تا صرفه اقتصادی بیشتری برای شما داشته باشد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397ساعت 15:27 توسط س.ر تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 30