close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

دلیل انتخاب برش لیزر استیل

لیزر یکی از تجهیزاتی میباشد که قدرت آن باعث شده تا از آن برای برش هر گونه فلزی استفاده نمود. استیل نیز یکی از فلزاتی میباشد که از طریق لیزر میتوان آنرا برش داد و به قسمت های مختلفی تقسیم نمود. در برش لیزر استیل که بهترین روش نیز میباشد ابتدا ورق استیل بر روی دستگاه قرار میگیرد و با برنامه ای که به کامپیوتر دستگاه داده میشود برش لیزر به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت دست انجام میشود.

هیچ کدام از روش های موجود برای برش استیل مانند برش لیزر استیل مناسب و با کیفیت نیستند و هر کدام از آنها دارای معایبی میباشند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

1. در انواع روش های برش استیل هموراه مشاهده میشود که استیل بعد از برش داده شدن دچار فرورفتگی در بدنه و یا لبه های خود شده که نتیجه کار نازیبایی را پدید می آورد.

2. پلیسه یکی از مشکلات انواع روش های برش استیل میباشد. در روش برش لیزر استیل هیچگونه پلیسه ای ایجاد نمیشود و بسیار تمیز انجام میشود.

3. روش های قدیمی نیازمند صرف زمان بیشتری نسبت به برش لیزر استیل هستند. اگر زمان برای شما از اهیمت زیادی برخوردار است بهتر است این روش را انتخاب کنبد.

4. هزینه برش لیزر استیل نیز پایینتر از سایر روش ها میباشد. اگر قرار باشد تا برش استیل را در تعدا بالا انجام دهید بهتر است از برش لیزر استیل استفاده کنید تا صرفه اقتصادی بیشتری برای شما داشته باشد.


ن : س.ر
ت : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.